Książka - "Złota Księga Nalewek"

Zawsze jak gdzieś wyjeżdżamy, stałym punktem naszej podróży są sklepy z książkami. Latem byliśmy w Krakowie. To był dla nas raj. Prawie na każdym, kroku znajdowały się księgarni z tanimi książkami.
Na ulicy Grodzkiej, odwiedziliśmy skład tanich książek (LINK). Wyszliśmy z tamtą z pełnym plecakiem. Jedną z pozycji była pięknie wydana książka "Złota księga nalewek". Cena książki zawrotna, bo nie całe 25 zł. Jak potem sprawdzałam w internecie tą samą książkę, można kupić w granicach 35zł - 45zł plus przesyłka.
Książka została wydana przez warszawskie wydawnictwo "BAOBAB" (LINK). Wydania jest w twardej oprawie z pięknie ilustrowanymi stronami.Urzekło mnie to że, jest tu bardzo dużo ciekawych przepisów, które już wypróbowaliśmy. Książka jest inna całkowicie od innych książek z nalewkami, dla mnie jest w niej jakaś magia. Biorąc ją w rękę przenosisz się w świat czarodziejskich eliksirów jakimi są nalewki. 
Polecamy!!!


A to kilka zdjęć z strony wydawnictwa.2 komentarze:

  1. Witam, wyróżniłam Waszego bloga w Liebster blog, reszta informacji u mnie na blogu nogawkuchni.blogspot.com, pozdrawiam cieplutko :)

    OdpowiedzUsuń